AFF SERVICE


Idź do treści

SERWIS

OFERTA SERWISOWA

OFERTA SERWISOWA


Szanowni Państwo,

Specjalizujemy się...
Nasz serwis specjalizuje się w obsłudze serwisowej wózków widłowych TOYOTA / BT / CESAB.
Posiadamy specjalistyczne narzędzia oraz wysokie kwalifikacje, z tego względu również podejmujemy się obsługi innych marek.

Współpracujemy...
Współpracujemy bezpośrednio z największymi dostawcami części zamiennych w Europie oraz z firmami krajowymi posiadającymi duże doświadczenie w częściach silnikowych.

Zapewniamy...
Dzięki małej strukturze firmy zapewniamy utrzymanie stanu technicznego maszyn na najwyższym poziomie oraz miłą i sprawną obsługę Klienta.

Nasze naprawy...
Ze względu na konkurencyjne ceny roboczogodziny oraz duże zaplecze techniczne jesteśmy w stanie oprzeć nasze naprawy na precyzyjnym remoncie, a nie jedynie na wymianie całych kosztownych podzespołów.
W każdym z przypadków Klient jest informowany o możliwościach sposobu naprawy, aby było możliwe wybranie najkorzystniejszej formy naprawy pod względem technicznym i finansowym ( regeneracja części - część oryginalna - zamiennik części )

Przeglądy wózków...
Przeglądy wózków widłowych wykonujemy zgodnie z specyfikacją producenta i zaleceniami UDT, w przypadkach szczególnych jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klienta i wykonywać przeglądy zgodnie z stanem faktycznym licznika motogodzin a nie jedynie terminu następnego przeglądu.
Nasze przeglądy oprócz podstawowych procedur są również ukierunkowane na wykrycie oraz zapobieganie niespodziewanym awariom oraz podwyższeniem bezpieczeństwa pracy.


C:\Users\FSC\Desktop\STRONA AFF mat. reklamowe\zdjęcia\20110122045.jpg
Error File Open Error

Powrót do treści | Wróć do menu głównego